Inwestycja w kruszce - Jak?

Wadą jest, że brakuje w polskim Internecie rzeczowych i sprawdzonych treści o inwestowaniu w kruszce. Wciąż trzeba uświadamiać ludzi na ten temat. A zatem dziś o kilku najczęstszych przesądach dotyczących inwestowaniu w kruszce.
 Jedno z porzekadeł głosi, że należy kupować tylko monety uncjowe, bo premium jest najniższe. Jest to nieprawda. Premium w monetach uncjowych wynosi jakieś 5% – w sklepach jest mnóstwo monet 3% i 4% ponad spot.

 Nie warto kupować monet 1/2 oz oraz mniejsze, bo premium są bardzo wysokie. Również nieprawda, bo właśnie można kupić monety mniejsze niż uncja również w cenie 3% i 4% ponad spot. Bardzo popularną monetę 1 funt (suweren) o składzie złota prawie 1/4 oz można kupić z premium 4%, podczas gdy współcześnie produkowane monety 1/4 oz mają premium od 15 % do 20%.

 Trzeba kupować tylko Krugerrandy, bo są najłatwiej rozpoznawalne. To niepotrzebny przesąd. Rozpoznawalne gdzie? Tłuszcza na ulicy i tak nikt nie rozróżnia tego krugerranda od czekoladki w kształcie monety. Tego wyszkolą się dopiero przy kolejnym upadku złotówki. Monety najkorzystniej jest odsprzedać dilerowi. A właśnie taki doskonale potrafi wycenić monetę,  i to niezależnie od tego czy moneta jest jednym z milionów krugerrandów czy monetą kolekcjonerską z Fiji.

  Trzeba kupować tylko i wyłącznie srebro, bo srebro ma większy potencjał wzrostu cen oraz będzie droższe od złota. Niekoniecznie. Bo to są właśnie tylko spekulacje nie poparte żadnymi faktami. Być może są to nawet echa naganiania producentów sztabek srebra na ich zakup. Warto pamiętać, że srebro jest metalem pozyskiwanym w dużej mierze ubocznie przy wydobyciu miedzi lub ołowiu. Będzie zatem produkowane nawet wtedy, gdy jego cena spadnie do 1 $ / oz. W przypadku złota spadek cen jest powstrzymywany wydatkami wydobycia – w ten sposób poniżej pewnej ceny kopalnie się zamyka. Poza tym trend trwający od setek lat wskazuje na osłabianie się srebra wobec złota.  I tak aby kupić 1 oz złota trzeba sprzedać coraz więcej oz srebra. Nie ma zatem żadnych przesłanek, by się to miało zmienić i to tak gwałtownie, jak niektórzy zapowiadają.
 
Źródło informacji - Stellmet - Skup złomuUnikalne zabiegi w Twoim gabinecie urody? Czemu nie?!
Większość klientek nowoczesnych salonów kosmetycznych, nastawionych jest na usługi związane z rewitalizacją, odmłodzeniem i wyszczupleniem ciała. Aby uzyskać wymarzone efekty, wymagają one nie tylko cierpliwości ale też zastosowania innowacyjnej aparatury i wysokiej jakości...
Dla kogo depilacja IPL?
Jest dużo osób, które poddają się zabiegowi depilacji. Mają ku temu różne powodu. Jednym przeszkadza zbędne owłosienie, inni robią to by czuć się swobodniej i aby nie przeszkadzały im zbędne włoski. Wraz z rozwojem i postępem technologicznym każda dziedzina nauki idzie do przodu....
Niezapomniane imprezy firmowe
Sala weselna Wrocław to punkt, w którym od wczesnego wieczoru do białego poranka mają miejsce porządne imprezy firmowe Wrocław. Przybyli goście cieszą się razem z parą młodą z racji usankcjonowania ich związku. Zasłyszana ze wszystkich okien i drzwi, muzyka oraz wesoły gwar...